City Trip Barcelona

Gepubliceerd op 2 augustus 2022 om 17:45

Vorige week ben ik vier dagen in Barcelona geweest met Thijs (13 jaar). Volgende week gaat Herman vier dagen met onze oudste twee, Daan (19 jaar) en Niels (17 jaar). Wat een voorrecht dat wij dit op deze manier kunnen doen! Zo'n reis kunnen wij niet als gezin maken maar op deze manier genieten wij toch met z'n allen. Dezelfde ervaring maar net op een ander moment. Zo kunnen wij onze jongens net dat beetje extra aandacht en quality time geven dat zij verdienen en waar wij zo van genieten. Gezegend... dat zijn wij!

Voordat ik wegging had ik wel behoorlijk wat stress. Alles loslaten en zover weg zijn dat ik niet snel terug kon om bij te springen. Hier kwam een groot portie vertrouwen om de hoek kijken. Vertrouwen dat ze het thuis wel zonder mij redden. Zowel voor mij als voor Nienke een goede oefening. Ik ben het niet gewend om lang bij haar uit de buurt te zijn en vind het ook fijn om veel tijd met haar door te brengen. Van Nienke wordt ik altijd blij. Ze is altijd in voor gezelligheid en spelletjes maar kan zich ook prima zelf vermaken. Zij is het wel gewend dat ik altijd beschikbaar ben. Ze hoeft maar een kik te geven en ik sta voor haar klaar. Wat hier een grote rol speelt is het feit dat wanneer het niet goed met Nienke dat niet gelijk te meten is maar dat ik dat voel. Dat is heel moeilijk te omschrijven. Daarover in mijn volgende blog meer ;-)

Afgelopen voorjaar, toen mijn vader ineens hard achteruit ging ben ik samen met mijn broers en zussen 5 dagen en nachten bij mijn ouders geweest. De dagen nadat hij overleed totdat hij begraven werd was ik er ook soms hele dagen. Tijdens deze dagen heeft Herman alle zorg voor Nienke helemaal alleen gedaan. Geen moment heb ik getwijfeld aan zijn kunnen en dat bleek ook niet nodig. Alléén alles in de gaten houden en alle beslissingen nemen wat doseringen van medicijnen betreft is soms erg spannend en toch deed hij het. En alles ging vlekkeloos. Hij kon het toen en dat gaf mij veel vertrouwen. Hierdoor stapte ik uiteindelijk nu ook met een gerust hart het vliegtuig in. Dit bleek helemaal terecht. Ze hebben het thuis heerlijk gehad. Toen ik thuis kwam zei ik grappend: Nou, volgens mij had ik er prima een paar dagen achteraan kunnen plakken! Nienke's antwoord: "Ja, dat was prima geweest hoor mama, papa en ik vermaken ons heel goed samen." 

Vier dagen was voor ons als ouders lang zat! En nu volgende week nog. Herman lekker met de grote boys op stap...wat zullen die genieten!!

 

Reactie plaatsen

Reacties

Lia ....Leusden
3 jaar geleden

Lieve Geraldine en zo wordt alles bestuurd we behoeven er niet zelf op te komen en het brengt heel veel mee. 😘